sizden gelenler
PaLa Acar: Nerde O Eski AşkLar , Şimdi Kerem küpeLi , AsLı İse ŞüpheLi
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için PaLa Acar tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Bomba Sözler: Benimle savaşma, kazanırsan kaybedersin!
sözü paylaş

Özlem Sözleri: Sen hiç çığlık atan kelime gördün mü, görmediysen bak; 'özledim!'
sözü paylaş

Havalı Sözler: Ben hiç hata yapmadığımı iddia etmedim. Aksine hata yaparım, altına da imzamı atarım!
sözü paylaş

Mutsuzluk Sözleri: Büyük hayallerin kırıkları da büyük olur ama ne yapayım, yıldızlar da ancak kendini yakabildiği sürece yıldızdır.
sözü paylaş

bugün yemek dinledim, müzik yedim, kitap izledim, film okudum aklım sendeydi! hiçbir şeyi doğru yapamadım. şaşkınım. Bugün yemek dinledim, müzik yedim, kitap izledim, film okudum... Aklım sendeydi! Hiçbir şeyi doğru yapamadım. Şaşkınım.
sözü paylaş

yine sana sesleniyorum yar. ıznin olursa yüreğine ihtiyacım var. bırak gözlerin gözlerimde kalsın. yüreğimin yüreğine söyleyecekleri var. Yine sana sesleniyorum yar. İznin olursa yüreğine ihtiyacım var. Bırak gözlerin gözlerimde kalsın. Yüreğimin yüreğine söyleyecekleri var.
sözü paylaş

zaten benim matematiğim okulda da iyi değildi. o gün sayılara bugünse insanlara yanlış değer verdim. Zaten benim matematiğim okulda da iyi değildi. O gün sayılara bugünse insanlara yanlış değer verdim.
sözü paylaşınsan vücudunda 7 trilyon sinir hücresi var. bir de bunları aynı anda zıplatmayı başaran insanlar İnsan vücudunda 7 trilyon sinir hücresi var. Bir de bunları aynı anda zıplatmayı başaran insanlar...
sözü paylaş

hava sıcakken hiç birşey yapasım gelmiyor. aslında soğukken de yapasım gelmiyor. havayla ilgisi yok galiba. Hava sıcakken hiç birşey yapasım gelmiyor. Aslında soğukken de yapasım gelmiyor. Havayla ilgisi yok galiba.
sözü paylaş

sevgili telefonum; ıyi günde, kötü günde, banyoda, tuvalette, mutfakta, sokakta, arabada, hep yanımdasın benimle evlenir misin? Sevgili telefonum; İyi günde, kötü günde, banyoda, tuvalette, mutfakta, sokakta, arabada, hep yanımdasın... Benimle evlenir misin?
sözü paylaş

Benzer Konular