sizden gelenler
sedanur soylu: insanların nankörlük yapacağını bildiğim için iyilik yapmayı bıraktım. ha ! nerden mi biliyorum ?
benim hayatım hep bu insanlar gibisiyle dolu...
Okuduğun yorum Sizden Gelenler için sedanur soylu tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Sizden Gelenler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Felsefi Sözler: Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde
sözü paylaş

Ölümsüz Sözler: Halil Cibran: Arzu hayatın yarısıdır. Kayıtsızlıksa ölümün.
sözü paylaş

Türk Atasözleri: İşin yoksa şahit ol, paran çoksa kefil ol.
sözü paylaş

Janjanlı Sözler: Anlatamasa da hiçbir cümle, sen anla söyleyemediklerimi, açlığım ol, susuzluğum ol, yoksulluğum ol, sevdadan yana başimin belasi ol!
sözü paylaş

en güzel köprü, gönüller arasında kurulandır. en güzel göz, her şeye sevgiyle bakandır. en güzel söz, yalansız olandır. En güzel köprü, gönüller arasında kurulandır. En güzel göz, her şeye sevgiyle bakandır. En güzel söz, yalansız olandır.
sözü paylaş

mutlu olmak için, hayatta kimseyi kendin gibi görme. çünkü sen gibi olan tek kişi, aynadaki yüzündür. Mutlu olmak için, hayatta kimseyi kendin gibi görme. Çünkü sen gibi olan tek kişi, aynadaki yüzündür.
sözü paylaş

yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla! Yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla!
sözü paylaştrafik sıkıştığında kornaya abanarak trafiği açabileceğine inanan insanın kafası ne güzel, pırıl pırıl. Trafik sıkıştığında kornaya abanarak trafiği açabileceğine inanan insanın kafası ne güzel, pırıl pırıl.
sözü paylaş

çikolatamı bölüp fazla olan tarafını kendim yer, az tarafını da sana veririm. severiz ama salak da değiliz çok şükür. Çikolatamı bölüp fazla olan tarafını kendim yer, az tarafını da sana veririm. Severiz ama salak da değiliz çok şükür.
sözü paylaş

çeşme bugün harikaydı ya. oradan da bodruma geçiyorum şimdi. evde gezmek harika :) Çeşme bugün harikaydı ya. Oradan da bodruma geçiyorum şimdi. Evde gezmek harika :)
sözü paylaş

Benzer Konular