resimli güzel sözler
yalcin: Ben ask ne bilmezken sen ciktin karsima
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için yalcin tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Kırgınlık Sözleri: Kalbime de kış geldi, soğuyorum bazılarına...
sözü paylaş

Dua Sözleri: Avuçlarımda ne dualar gizli, haberin yok.
sözü paylaş

İsyankar Sözler: sana seni anlatamam isyan edersin aşkı tekrar istemem ziyan edersin seninle vardım seninle soldum bir varlığım yokki muradım olsun:!!!!
sözü paylaş

Delikanlı Sözler: Senin gibi ben de severdim! Ama; ben senden daha güzel, ve daha yürekli sevdim!
sözü paylaş

bazen konuşamazsın, dokunamazsın, yazamazsın, içinden geçenleri söyleyemezsin; onun yerine müzik dinlersin Bazen konuşamazsın, dokunamazsın, yazamazsın, içinden geçenleri söyleyemezsin; Onun yerine müzik dinlersin...
sözü paylaş

sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! senden önce vardım sonra olmayacağım inan! Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! Senden önce vardım sonra olmayacağım inan!
sözü paylaş

yoruldum işte; daha kafamı dinlemeye bile fırsat bulamadan insanların gelip bende dinlenmesinden yoruldum. sesini bile duymak istemediğim insanların sözlerinden, varlığına bile tahammül edemediğim yüzlerinden, ve herkese yetiştiğim ama kendime hep geç kaldığım gündüzlerimden yoruldum. Yoruldum işte; daha kafamı dinlemeye bile fırsat bulamadan insanların gelip bende dinlenmesinden yoruldum. Sesini bile duymak istemediğim insanların sözlerinden, varlığına bile tahammül edemediğim yüzlerinden, ve herkese yetiştiğim ama kendime hep geç kaldığım gündüzlerimden yoruldum.
sözü paylaşben kimseyi takmıyorum, kimseyi aldırmıyorum, umursamıyorum, bozuk paradan çok ses çıkıyor. biliyorum! :) Ben kimseyi takmıyorum, kimseyi aldırmıyorum, umursamıyorum, bozuk paradan çok ses çıkıyor. Biliyorum! :)
sözü paylaş

adam kornetin son lokmasını kıza veriyo aşık oluyolar. biz kıza son lokmasını versek bitince mi aklına geldim diye trip yeriz. Adam kornetin son lokmasını kıza veriyo aşık oluyolar. Biz kıza son lokmasını versek 'bitince mi aklına geldim' diye trip yeriz.
sözü paylaş

herifin boyu 155, yanından geçen 180lik kıza bi öpücük ver yavrum diye laf atıyor. yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur! Herifin boyu 155, yanından geçen 180'lik kıza 'bi öpücük ver yavrum' diye laf atıyor. Yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur!
sözü paylaş

Benzer Konular