resimli güzel sözler
yalcin: Biri hep gulerken ben agladim
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için yalcin tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sinir Sözler: Bende şeytan tüyü yok. Epilasyonla aldırdım.
sözü paylaş

Delikanlı Sözler: ..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!
sözü paylaş

Dostluk Sözleri: Her kavganda arkanda, her sevincinde yanında olandır; gerçek dost.
sözü paylaş

Kadir Gecesi Sözleri: Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
sözü paylaş

ben sözümde durdum üzmedim, terk etmedim, vazgeçmedim. sadece bana ait ol diye sevdim. sevdim diye mi terk ettin? diğerleri gibi olmadğım için mi beni sevmedin? Ben sözümde durdum üzmedim, terk etmedim, vazgeçmedim. Sadece bana ait ol diye sevdim. Sevdim diye mi terk ettin? Diğerleri gibi olmadğım için mi beni sevmedin?
sözü paylaş

biraz seni özledim, biraz sohbetini, biraz sesini, biraz da neşeni. Biraz seni özledim, biraz sohbetini, biraz sesini, biraz da neşeni.
sözü paylaş

senin yüzün asılmasın diye, ne sözler astım yüreğimde, bilemezsin! Senin yüzün asılmasın diye, ne sözler astım yüreğimde, bilemezsin!
sözü paylaşsevgilisi tarafından terkedilen isyankar kurbağadan muhteşem bir şarkı; beni benimle vırak. Sevgilisi tarafından terkedilen isyankar kurbağadan muhteşem bir şarkı; Beni benimle vırak.
sözü paylaş

okey oynarken elin nasıl sorusuna manikürlü! diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =) Okey oynarken 'Elin nasıl' sorusuna 'Manikürlü!' diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)
sözü paylaş

karar verdim 14 şubatta bizim asansöre hediye alacağım. 10 senedir çıkıyoruz birbirimzi hiç kırmadık. Karar verdim 14 şubatta bizim asansöre hediye alacağım. 10 senedir çıkıyoruz birbirimzi hiç kırmadık.
sözü paylaş

Benzer Konular