resimli güzel sözler
oguz bar: süper devam lı beklerım busayfayı tum arkadaşları ma sundummmmm bile
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için oguz bar tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Oturtan Sözler: Korktukça Daha çok Zayıflarsın önemli Olan Korktukça üstüne gitmektir güç böyle elde edilir.
sözü paylaş

Oturtan Sözler: İşte ben böyleyim; bol kapasiteli sabrım taşarsa eğer, seni öyle bir görmezden gelirim ki, kendi varlığından şüphe edersin.
sözü paylaş

Komik Sözler: Yaşlı Kadının Ter Kokusu, Ruh Durumunu iyileştirici Etki yapıyormuş! Duydunuz Kızlar Ölünüz Bile Para yapıyor
sözü paylaş

Fedakarlık Sözleri: Büyük fedakarlıklara katlanabilmek için büyük avuntular bulmak gerekir. Bertrand Russell
sözü paylaş

ey hayat! o kadar yorgunum ki, susupta ağlayasım, ölüpte dinlenesim var. Ey hayat! O kadar yorgunum ki, susupta ağlayasım, ölüpte dinlenesim var.
sözü paylaş

yaşayıp gidiyoruz işte; bazen cümle alem birlikte, bazen yapayalnız içimizde. Yaşayıp gidiyoruz işte; Bazen cümle alem birlikte, bazen yapayalnız içimizde.
sözü paylaş

dudakların, benim adımı söylediğinde güzel. Dudakların, benim adımı söylediğinde güzel.
sözü paylaşsüt içince vücudun uykusu gelirmiş, kahve içince vücudun uykusu kaçırmış. dün gece sütlü kahve içtim. vücut ne yapacağını şaşırdı. Süt içince vücudun uykusu gelirmiş, kahve içince vücudun uykusu kaçırmış. Dün gece sütlü kahve içtim. Vücut ne yapacağını şaşırdı.
sözü paylaş

babama bir soru sordum. 25 dakikada 4 farklı atasözü, 7 farklı ibretlik kıssa öğrendim ama yine de soruma cevap alamadım. Babama bir soru sordum. 25 dakikada 4 farklı atasözü, 7 farklı ibretlik kıssa öğrendim ama yine de soruma cevap alamadım.
sözü paylaş

adamın dibi, kadının dibi dediğimiz herkes kazandibi çıktı! Adamın dibi, kadının dibi dediğimiz herkes 'kazandibi' çıktı!
sözü paylaş

Benzer Konular