resimli güzel sözler
oguz: süperrrr bu sözler
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için oguz tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Arabesk Sözler: Bu son dediğim ne varsa tekrar tekrar yaptım ve tekrar tekrar pişman oldum. Ben en iyisi bir daha, bu son demeyeyim.
sözü paylaş

Mutluluk Sözleri: İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.
sözü paylaş

Yararlı Sözler: Yaşamak için çabalamak gerekir, çabalamayan bir insan hayata hep yenik düşer.
sözü paylaş

Özlü Sözler: Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir. Madama de Stael
sözü paylaş

bazı anlar bitmesin, anneme ömür biçilmesin, çay soğumasın, sen gitme! Bazı anlar bitmesin, anneme ömür biçilmesin, çay soğumasın, sen gitme!
sözü paylaş

aşk, en çok sevdiği kadının gözyaşlarına kıyamayan erkeğe yakışır. Aşk, en çok sevdiği kadının gözyaşlarına kıyamayan erkeğe yakışır.
sözü paylaş

ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende. Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
sözü paylaşbulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. dikkat edin. Bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. Dikkat edin.
sözü paylaş

millete şifresini verip sonra da öf ya hesabıma kim giriyoo diyen kızın tribinden allahım bizi korusun. Millete şifresini verip sonra da 'öf ya hesabıma kim giriyoo' diyen kızın tribinden Allah'ım bizi korusun.
sözü paylaş

kısa boylu olmanın da avantajları var. mesela boyun posun devrilemiyor. Kısa boylu olmanın da avantajları var. Mesela boyun posun devrilemiyor.
sözü paylaş

Benzer Konular