resimli güzel sözler
ömür: seni çok özledim
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için ömür tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Arabesk Sözler: Öyle bir zamandayız ki; yiğit belli değil mert belli değil. Herkes yarasına merhem arıyor; dert belli değil, derman belli değil!
sözü paylaş

Son Sözler: ALLAH, ALLAH ! Bu tuttugum da ne ?
sözü paylaş

Teşekkür Sözleri: Ne zaman bir ses duysam senmisin diye bakıyorum, senin özleminle yanan bu kalbimin tek ilacı sensin seninle doğdum seninle büyüyeceğim ve seninle öleceğim sevgilim aşkın içimde ateş ve bu ateşin tek sahibi sensin bana bu duyguları yaşattığın için teşekkür ederim birtanem.
sözü paylaş

Süper Sözler: Gerçek aşk sayısal loto misali, hayali bile mutlu edebiliyor insanı fakat tutturabilene aşk olsun.
sözü paylaş

renksiz duygularım var! dilsiz değilim ama bazen suskunluklarım var. kamçı değilim ama vurgunluklarım var. şimdilik susuyorum ama her şeyin bir yeri, zamanı var! Renksiz duygularım var! Dilsiz değilim ama bazen suskunluklarım var. Kamçı değilim ama vurgunluklarım var. Şimdilik susuyorum ama her şeyin bir yeri, zamanı var!
sözü paylaş

bana keşke dedirten hayat, neyse demeyi de öğretti. Bana keşke dedirten hayat, neyse demeyi de öğretti.
sözü paylaş

önemli olan senı sevıyorum demek değil! o kelimenin anlamını bir ömür boyu sevdığıne hissettirebilmektir. Önemli olan SENİ SEVİYORUM demek değil! O kelimenin anlamını bir ömür boyu SEVDİĞİNE hissettirebilmektir.
sözü paylaşayağıma 3d akrep dövmesi yaptırmıştım, bu sabahta dövmeyi ilk kez gören babamın ben uyurken ayağıma vurduğu oklavayla uyandım, günaydın. Ayağıma 3d akrep dövmesi yaptırmıştım, bu sabahta dövmeyi ilk kez gören babamın ben uyurken ayağıma vurduğu oklavayla uyandım, günaydın.
sözü paylaş

lisedeyken cool görüneyim diye kız arkadaşımın yanında babama ismiyle hitap etmiştim, babam da kızın yanında beni dövmüştü. Lisedeyken cool görüneyim diye kız arkadaşımın yanında babama ismiyle hitap etmiştim, babam da kızın yanında beni dövmüştü.
sözü paylaş

her 10 kadından 7si alışverişe gitmeyi çok seviyor. kalan 3ü de alışverişten geri geliyor. Her 10 kadından 7'si alışverişe gitmeyi çok seviyor. Kalan 3'ü de alışverişten geri geliyor.
sözü paylaş

Benzer Konular