resimli güzel sözler
hilalll: Kalbimdeki kisiyi haykiramiyorum soyleyemiyorum ciktigim kisiyi seviyorum asigim desem yalan olur aklim bazen eskilerde
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için hilalll tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Sevgiliye Güzel Sözler: Ayrı yazılması gereken 'de' ve 'da' ları bile bitişik yazarım senin için.
sözü paylaş

Cuma Sözleri: Bir ezan sesiyle uyanmayı, yağmur damlasıyla umutlanmayı, dost sözüyle gülmeyi nasip eden Rabbimize binlerce kez şükürler olsun. Hayırlı cumalar.
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Sana Sevgim Ebedi bebeğim Seni Çok Seviyorum içimdeki dünyada Senin için Bir Hayat Kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum Sensizliğimi Kurduğum Dünya iLe geçiştiriyorum.
sözü paylaş

Can Alıcı Sözler: Sana Derdimi ANlatsam Kabusların Olur Sana Sevgimi ANlatsam içine dert Olur Bu yüzden Suskunluğum Bu Yüzden SevgiLiye Susuzluğum
sözü paylaş

hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım. Hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. Benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.
sözü paylaş

herkes nefes aldığını görür ama nasıl yaşadığını, hayata nasıl tutunduğunu ve nasıl ayakta kaldığını bir sen bilirsin. Herkes nefes aldığını görür ama nasıl yaşadığını, hayata nasıl tutunduğunu ve nasıl ayakta kaldığını bir sen bilirsin.
sözü paylaş

her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın Her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın...
sözü paylaşbi keresinde küçükken abimle parka gitmiştik. 2 tane kızı kedi severken görünce kızların dikkatini çekmek için beni zorla miyavlatmıştı. Bi keresinde küçükken abimle parka gitmiştik. 2 tane kızı kedi severken görünce kızların dikkatini çekmek için beni zorla miyavlatmıştı.
sözü paylaş

tam benim ineceğim yerde müsait bi yerde inecek var deyip beni inanılmaz bir yükten kurtaran adamdır asıl süper kahraman. Tam benim ineceğim yerde 'müsait bi yerde inecek var' deyip beni inanılmaz bir yükten kurtaran adamdır asıl süper kahraman.
sözü paylaş

her yöne 2000 dakikam var ama sen hiçbir yönümde değilsin. Her yöne 2000 dakikam var ama sen hiçbir yönümde değilsin.
sözü paylaş

Benzer Konular