resimli güzel sözler
Hazım agit: Nur içinde yat kalbim ben katilini çok sevdim
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Hazım agit tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Mutsuzluk Sözleri: Mutsuzum, çünkü herkes gibi sahte değilim ve kimse gibi rol yapmadım. Mutsuzum, çünkü sevmediğim birine 'aşkım' deyip sarılmadım.
sözü paylaş

Seni Seviyorum Sözleri: Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!
sözü paylaş

Kadir Gecesi Sözleri: Kuran da Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz hayırlı olsun..
sözü paylaş

Psikopat Sözler: Bizim yolumuz dikenli yoldur; ayağını seven gelmesin!
sözü paylaş

sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! senden önce vardım sonra olmayacağım inan! Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman! Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derle, yalan! Senden önce vardım sonra olmayacağım inan!
sözü paylaş

hayallerimin peşinde koşarak bir haftada tam 2 kilo verdim. Hayallerimin peşinde koşarak bir haftada tam 2 kilo verdim.
sözü paylaş

bir gün ağırlık çökerse üzerine, o benim vebalimdir bunu sakın unutma! Bir gün ağırlık çökerse üzerine, o benim vebalimdir bunu sakın unutma!
sözü paylaşduşta suyu ayarlamaya çalıştığım süreyi, bi kızı ayarlamaya ayırsaydım şuan 3 çocuk babasıydım. Duş'ta suyu ayarlamaya çalıştığım süreyi, bi kızı ayarlamaya ayırsaydım şuan 3 çocuk babasıydım.
sözü paylaş

rastgele bir numaraya seni seviyorum diye mesaj attım, inşallah ihtiyacı olan birisine gitmiştir. :) Rastgele bir numaraya 'seni seviyorum' diye mesaj attım, inşallah ihtiyacı olan birisine gitmiştir. :)
sözü paylaş

bugün dedem dışarı çıktı, 2 dk sonra geri geldi. ne oldu? dedim, dişlerimi unuttum dedi. adam organını unutuyor siz daha bi kızı unutamıyosunuz. Bugün dedem dışarı çıktı, 2 dk sonra geri geldi. 'Ne oldu?' dedim, 'dişlerimi unuttum' dedi. Adam organını unutuyor siz daha bi kızı unutamıyosunuz.
sözü paylaş

Benzer Konular