resimli komik sözler
Guzelim ,sozler guzel (virgule dikkat) :D: Gunduz kendine guvenip dabbenin tum bolumlerini izleyipte gece yataktayken uyuyamayan gordugu her golgeyeyi yaratik zanneden bir tek ben degilim.. Biliyorum oralarda biyerlerdesiniz.... :D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Guzelim ,sozler guzel (virgule dikkat) :D tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Türk Atasözleri: Çocuk ile yoğurt yiyen elbette ağzına yüzüne bulaştırır.
sözü paylaş

Mevlana Sözleri: Korukla üzüm birbirine zıttır ama, koruk olgunlaştı mı güzel bir dost olur.
sözü paylaş

Dostluk Sözleri: Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki,o da su an bu mesajımı okuyor.
sözü paylaş

Aşk Sözleri: Sevmek suçsa suç işledim, Ölmek buysa ölümü seçtim
sözü paylaş

öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum! Öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum!
sözü paylaş

sen içini ferah tut! ne seni mutsuz eden mutlu olacak, ne de seni mutlu eden pişman olacak. herkes bir gün hakkettiğini bulacak. Sen içini ferah tut! Ne seni mutsuz eden mutlu olacak, ne de seni mutlu eden pişman olacak. Herkes bir gün hakkettiğini bulacak.
sözü paylaş

bir mahkumun kaçmasınlar diye kolundan tuttukları gibi biraz elimden tutsaydın, hayallerimize kelepçe vuramazlardı be güzelim! Bir mahkumun kaçmasınlar diye kolundan tuttukları gibi biraz elimden tutsaydın, hayallerimize kelepçe vuramazlardı be güzelim!
sözü paylaşnice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır tahmin ve dua yöntemini kullanıyor. Nice öğrenci, test şeklindeki sınavlarda yıllardır 'tahmin ve dua' yöntemini kullanıyor.
sözü paylaş

türklere özgü motivasyon: bu mal yapıyorsa, ben de yaparım! Türklere özgü motivasyon: Bu mal yapıyorsa, ben de yaparım!
sözü paylaş

bizde geri vites olmaz, bizde ileri vites de olmaz, çünkü biz araba değiliz. bu konu artık aydınlansın. Bizde geri vites olmaz, bizde ileri vites de olmaz, çünkü biz araba değiliz. Bu konu artık aydınlansın.
sözü paylaş

Benzer Konular