resimli komik sözler
:D : Cok yorucu bir gundu.. Eve gider gitmez yataga yattim yildizlari saymaya basladim.. O da ne? LAN TAVAN YOK...!!
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için :D tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Efsane Sözler: Bechstein ? Dostu olmayan insan en yoksul insandır.
sözü paylaş

Komik Sözler: Allah'tan hayatımda her şey süper gitmiyor da 'bir terslik olur mu?' diye düşünmüyorum. Rahatlık ne güzelmiş ya. :)
sözü paylaş

Türk Atasözleri: Kadın vardır çörden, çöpten aş eder, kadın vardır pişmiş aşı taş eder.
sözü paylaş

Araba Yazıları: Kırmızı gülüm.
sözü paylaş

ıstediğin kadar seni gülerken görsünler! ıçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki. İstediğin kadar seni gülerken görsünler! İçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.
sözü paylaş

aşk, belki de geceleyin gökyüzüne bakıp kayan bir yıldızdan seni dilemekti. Aşk, belki de geceleyin gökyüzüne bakıp kayan bir yıldızdan seni dilemekti.
sözü paylaş

mavi gözler yalan söyler, yeşil gözler aşkı gizler. siyah gözler aldatıp gider, ela gözler sevgiyi bekler. kahverengi gözler gerçek sever şimdi söyle bakalım senin gözlerin ne renk? Mavi gözler yalan söyler, yeşil gözler aşkı gizler. Siyah gözler aldatıp gider, ela gözler sevgiyi bekler. Kahverengi gözler gerçek sever... Şimdi söyle bakalım senin gözlerin ne renk?
sözü paylaşadam, köpeğine tasma yaptırmak ister. tasmacı, nasıl bir şey olsun? diye sorar. adam der ki: kafana göre yap işte :) Adam, köpeğine tasma yaptırmak ister. Tasmacı, nasıl bir şey olsun? diye sorar. Adam der ki: 'Kafana göre yap işte' :)
sözü paylaş

evin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan tek milletiz :) Evin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan tek milletiz :)
sözü paylaş

gölge gibidir kadınlar. kendisini takip edenden kaçar, önünden gidenin arkasından koşar. Gölge gibidir kadınlar. Kendisini takip edenden kaçar, önünden gidenin arkasından koşar.
sözü paylaş

Benzer Konular