resimli güzel sözler
Taner_ylc: Bilmesekte zengin zubeleri gibi parlak taşların üzerinde dans etmeyi elbete bilirizki delikanlı gibi allahina kadar sevmeyi..
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için Taner_ylc tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Hz Ali Sözleri: Gerçek dost, ayıbını görüp nasîhat eden, gıyAbında seni koruyan ve seni kendisine tercîh edendir.
sözü paylaş

Sıradan Sözler: Yaşamınız boyunca size yapamayacağınızı söyleyecekler hatta öğretmenleriniz en yakınlarınız tarafından. Sizin bu durumda iki seçeneğiniz olacak ya kabul edecek ya ret edeceksiniz.
sözü paylaş

Sabır Sözleri: sen, yakini bir imania, tam bir rıza iie aiiah için çaiışmaya muktedir olabilirsen çaiış; şayet buna muktedir oiamazsan, hoşuna gitmeyen şeyde sabırda çok hayır var. şunu da bii ki nusret sabıria biriikte geiir, kurtuiuş da sıkıntıyia geiir, zoriukta da koiayiık vardır, bir zoriuk iki koiayiığa asia gaiebe çaiamayacaktır. Mevlana
sözü paylaş

Korkunç Sözler: Cenab-ı Hak katında, Allah korkusundan akan gözyaşından ve Allah yolunda akan kandan sevgili damla yoktur.Hadis-i Şerif
sözü paylaş

güvendiğin dağlara kar yağmışşa, karın sahibine sığın; dağ utansın. Güvendiğin dağlara kar yağmışşa, karın Sahibine sığın; dağ utansın.
sözü paylaş

gel seninle bir kez daha ağlayalım. yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara Gel seninle bir kez daha ağlayalım. Yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara...
sözü paylaş

tarifsiz bir hisle sevmek istiyorum seni. tatlı ekşi ya da tuzlu değil bilmediğim bir tatla bir duyguyla. Tarifsiz bir hisle sevmek istiyorum seni. Tatlı ekşi ya da tuzlu değil bilmediğim bir tatla bir duyguyla.
sözü paylaşrüyamda zombilerle savaşıyordum, oradan halam zombi olmuş gelio. kafasına balta vurdum die babam bana küsüyor falan, saçmalığa bak. Rüyamda zombilerle savaşıyordum, oradan halam zombi olmuş gelio. Kafasına balta vurdum die babam bana küsüyor falan, saçmalığa bak.
sözü paylaş

kanka cipsinden bi tane alayım mı? (avcunu doldurdu, o da yetmedi kepçeyle daldı.) Kanka cipsinden bi tane alayım mı? (Avcunu doldurdu, o da yetmedi kepçeyle daldı.)
sözü paylaş

küçükken vantilatörün karşısına geçip aaaaaağğğaaaaaaağğa diye bağıranlar derneği. Küçükken vantilatörün karşısına geçip 'aaaaaağğğaaaaaaağğa' diye bağıranlar derneği.
sözü paylaş

Benzer Konular