resimli komik sözler
Puhahahaha.... :D: Bunlari okuyup annemle paylasiyordum burnuma mangal kokusu geldi. Anne asagidakiler mangal yapmis galiba bise de verirler mi ki ikram olarak dedim. Sakin sen gitme oklavinin ucuna tabak bagla asagi sarkit dedi... :D :D
Okuduğun yorum Resimli Komik Sözler için Puhahahaha.... :D tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Mafya Sözleri: Adam Ol yediğin ekmeğe şükret geri vites yapma yediğin ekmekte kalmaz?
sözü paylaş

Felsefi Sözler: Bir hayatımız var, bizim yerimize başkalarının yaşadığı, başkalarının yerine bizim öldüğümüz bir hayat.
sözü paylaş

Aşık Edici Sözler: Gel sevqilim birlikte alalım nefesimizi. Sensiz boğazımdan geçmiyor.
sözü paylaş

Hollanda Atasözleri: Kadının gözü evi temizler.
sözü paylaş

sıratımsın senden geçemiyorum. o yüzdendir böylesi cehennem yangınlarım. Sırat'ımsın senden geçemiyorum. O yüzdendir böylesi cehennem yangınlarım.
sözü paylaş

kokun diyorum; neden bu kadar güzel? allah vergisi mi? kul seçkisi mi? Kokun diyorum; Neden bu kadar güzel? Allah vergisi mi? Kul seçkisi mi?
sözü paylaş

kepeğin hırlamasından değil, kurdun sessizliğinden kork! Kepeğin hırlamasından değil, kurdun sessizliğinden kork!
sözü paylaşyatarken %100 olan şarj sabah %60, nasıl akıllı telefonsun lan sen, manitan mı var, gece onla mı konuşuyorsun ne yapıyorsun maksadı ne senin. Yatarken %100 olan şarj sabah %60, nasıl akıllı telefonsun lan sen, manitan mı var, gece onla mı konuşuyorsun ne yapıyorsun maksadı ne senin.
sözü paylaş

bankaya her para yatırmaya gittiğimde psikolojim bozuluyor. hele o ellerimden kayıp gitmesi yok mu. Bankaya her para yatırmaya gittiğimde psikolojim bozuluyor. Hele o ellerimden kayıp gitmesi yok mu.
sözü paylaş

küçükken babamdan izinsiz denize gitmiştim. dönünce dövmesin diye arkadaşım osmanı da bize getirmiştim onu da dövmüştü :) Küçükken babamdan izinsiz denize gitmiştim. Dönünce dövmesin diye arkadaşım Osman'ı da bize getirmiştim onu da dövmüştü :)
sözü paylaş

Benzer Konular