resimli güzel sözler
UFUK : Warolunnn ...
Okuduğun yorum Resimli Güzel Sözler için UFUK tarafından yazılmıştır.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Diğer kullanıcıların okudukları
Anneler Günü Mesajları: Biricik annem Anneler günün kutlu olsun Her zaman senin küçük bebeğinim
sözü paylaş

Espirili Sözler: Dünya ahiret bacimsin uzayda yakalarsam karismam. 88
sözü paylaş

Özenli Sözler: Belki kavga edebiliriz, belki küs kalabiliriz, birbirimizi üzebiliriz, mutsuz edebiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu.
sözü paylaş

İğneli Sözler: Artislik yapmaya gerek yok! Seni öyle bir görmezlikten gelirim ki; sen bile varlığından şüphe edersin!
sözü paylaş

acı diner, gözyaşı da özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde. Acı diner, gözyaşı da... Özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.
sözü paylaş

çok sevdiğim hüzünlü şarkı gibisin. acı vereceğini bile bile, tekrar tekrar dinliyorum seni! Çok sevdiğim hüzünlü şarkı gibisin. Acı vereceğini bile bile, tekrar tekrar dinliyorum seni!
sözü paylaş

senden önce canım acımazdı; yaram çoktu ama acım azdı. Senden önce canım acımazdı; yaram çoktu ama acım azdı.
sözü paylaşbabamın ayağı kırıldı. öteki ayağına jartiyer gibi çorap giydirmişler. şimdi bize hava atıyor ne kadar cazibeli bacaklarım var diye. Babamın ayağı kırıldı. Öteki ayağına jartiyer gibi çorap giydirmişler. Şimdi bize hava atıyor 'Ne kadar cazibeli bacaklarım var' diye.
sözü paylaş

kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum. sözümü kesen yok, araya giren yok, cevaplarıda ben seçiyorum ohh miss gibi. Kendi kendime konuşurken çok mutlu oluyorum. Sözümü kesen yok, araya giren yok, cevaplarıda ben seçiyorum ohh miss gibi.
sözü paylaş

hani ilkokulda yeni deftere başlarken ilk birkaç sayfaya özen gösterirsinde sonrası yavaş yavaş doktor yazısına benzer ya. hayatımda böyle işte sürekli bunu yaşıyorum. Hani ilkokulda yeni deftere başlarken ilk birkaç sayfaya özen gösterirsinde sonrası yavaş yavaş doktor yazısına benzer ya. Hayatımda böyle işte sürekli bunu yaşıyorum.
sözü paylaş

Benzer Konular