acı sözler
Acı Sözler: Gözlerde yalan söyler olmuş demek ki hiç bir şeye güvenilmez artık.
Daha fazla Acı Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
nasihat sözleri
anneler günü mesajları
kapak sözler
giderli sözler
özlem sözleri
ılk öpücüğü vereceğin kişiyi bulmak eşsiz bir şeydir. sonunda dudaklarınız birbirine değdiğinde, onları her yerinde hissedersin. İlk öpücüğü vereceğin kişiyi bulmak eşsiz bir şeydir. Sonunda dudaklarınız birbirine değdiğinde, onları her yerinde hissedersin.
sözü paylaş

hayattan o kadar çok şey öğrendim ki! bir tek insanları kullanmayı öğrenemedim, kusurumu hoş görün! Hayattan o kadar çok şey öğrendim ki! Bir tek insanları kullanmayı öğrenemedim, kusurumu hoş görün!
sözü paylaş

hiç kimseye ne hikaye ne de roman olmak istiyorum. sevdiğimin altını çizdiği bir cümle olayım yeter. Hiç kimseye ne hikaye ne de roman olmak istiyorum. Sevdiğimin altını çizdiği bir cümle olayım yeter.
sözü paylaşmum ışığında kuru fasülye pilav yemeye var mısın dedim, soğan da olursa varım dedi ve bir daha aşık oldum :) Mum ışığında kuru fasülye pilav yemeye var mısın dedim, soğan da olursa varım dedi ve bir daha aşık oldum :)
sözü paylaş

tüp bitince sallarız, pil bitince ısırırız, şampuan bitince su döküp çalkalarız bittiğinde vazgeçmemek bizim genimizde var. Tüp bitince sallarız, pil bitince ısırırız, şampuan bitince su döküp çalkalarız... Bittiğinde vazgeçmemek bizim genimizde var.
sözü paylaş

eros git vur şu kızı, sonra benden ne dilersen dile. (: Eros git vur şu kızı, sonra benden ne dilersen dile. (:
sözü paylaş