acı sözler
Acı Sözler: Uğrunda yorulduklarımız, bu yorgunluklara değmediklerini er geç gösterecek bize.
Daha fazla Acı Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
bilgisayar sözleri
kötü laflar
doğru sözler
felsefi sözler
duyulmamış sözler
bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için. Bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. Tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için.
sözü paylaş

anladım, ben sensizken yarım kalmış bir roman gibi anlamsızım . Anladım, ben sensizken yarım kalmış bir roman gibi anlamsızım .
sözü paylaş

unutma sakın! güneşi örnek alan insan cesurdur, batmaktan korkmaz; doğmaktan usanmaz. Unutma sakın! Güneşi örnek alan insan cesurdur, batmaktan korkmaz; doğmaktan usanmaz.
sözü paylaşarkadaşın evde kız saçı bulduk. fazla uzağa gitmemiştir diye kızı arıyoruz şimdi. Arkadaşın evde kız saçı bulduk. Fazla uzağa gitmemiştir diye kızı arıyoruz şimdi.
sözü paylaş

her akşam çöp atmaya gidince, çöp kutusunun içinden aniden fırlayan şizofren kedi, seni seviyoruz. Her akşam çöp atmaya gidince, çöp kutusunun içinden aniden fırlayan şizofren kedi, seni seviyoruz.
sözü paylaş

çocuk: sevgili günlük bugün çok tuhaf şeyler oldu. günlük: yeni ne haltlar yedin kim bilir. Çocuk: sevgili günlük bugün çok tuhaf şeyler oldu. Günlük: Yeni ne haltlar yedin kim bilir.
sözü paylaş