güven sözleri
Güven Sözleri: Güvenip arkamızı döndüklerimizdir, sırtımızdan vuranlar.
Daha fazla Güven Sözleri için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
değerli sözler
deli sözler
aşk espirileri
amerikan atasözleri
üzüntülü sözler
sana saygı duyarken, sen içimin acıdığını bile bile saygısızca her şeyi ezip geçebilirmişsin. aslında sen hep haklıydın, biz zaten olmamışız ve şimdi parçalayıp bir kenara attığın yüreğimin sana tek bir sözü var; sen de herkes gibiymişsin! Sana saygı duyarken, sen içimin acıdığını bile bile saygısızca her şeyi ezip geçebilirmişsin. Aslında sen hep haklıydın, biz zaten olmamışız ve şimdi parçalayıp bir kenara attığın yüreğimin sana tek bir sözü var; Sen de herkes gibiymişsin!
sözü paylaş

sana olan aşkımı kime anlattıysam, hep yerinde olmak istediler. sen hala gelmedin Sana olan aşkımı kime anlattıysam, hep yerinde olmak istediler. Sen hala gelmedin...
sözü paylaş

sıkıca tutamadığımız şeyler akıp gidiyor avuçlarımızdan. hatta bazen sımsıkı tuttuklarımız bile. Sıkıca tutamadığımız şeyler akıp gidiyor avuçlarımızdan. Hatta bazen sımsıkı tuttuklarımız bile.
sözü paylaş1 trilyonluk evin satış reklamında metrobüse yakın niye yazıyorsun? o evi alan holdinge akbil basıp mı gidecek? 1 trilyonluk evin satış reklamında 'metrobüse yakın' niye yazıyorsun? O evi alan holdinge akbil basıp mı gidecek?
sözü paylaş

kısır döngünün ne demek olduğunu araştırdık ve komşudan gelen kısır tabağına tekrar kısır koyup göndermek olduğunu bulduk. Kısır döngünün ne demek olduğunu araştırdık ve komşudan gelen kısır tabağına tekrar kısır koyup göndermek olduğunu bulduk.
sözü paylaş

sevgili eros! oku moku boş ver şimdi, pompalıyla vur beni! durum o kadar vahim. Sevgili eros! Oku moku boş ver şimdi, pompalıyla vur beni! Durum o kadar vahim.
sözü paylaş