umut sözleri
Umut Sözleri: Her ağlamanın sonu gülmektir. Akarsu neredeyse orası yeşerir. Gözyaşı varsa rahmet gelecektir.
Daha fazla Umut Sözleri için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
cesaret sözleri
acı sözler
huzur sözleri
kapak sözler
fedakarlık sözleri
en güzel sestir, sol omzuna yattığında atan kalbini dinlemek. En güzel sestir, sol omzuna yattığında atan kalbini dinlemek.
sözü paylaş

gözlerini kaçırma benden, alacaklı değilim senden! Gözlerini kaçırma benden, alacaklı değilim senden!
sözü paylaş

avucunun arasına bir yürek bıraktım. ıster bi kenara kaldırıp atarsın. ıster kendi yüreğinin üstüne koyarsın. Avucunun arasına bir yürek bıraktım. İster bi kenara kaldırıp atarsın. İster kendi yüreğinin üstüne koyarsın.
sözü paylaşuzanmış kulaklıkla müzik dinliyodum. dedem geldi ne dinliyon lan dedi. pitbull dedim. bana köpek mi diyon it olu diyip tekme tokat dövdü. şimdi oturduk ilahi dinliyoruz. Uzanmış kulaklıkla müzik dinliyodum. Dedem geldi 'ne dinliyon lan' dedi. 'Pitbull' dedim. 'Bana köpek mi diyon it olu' diyip tekme tokat dövdü. Şimdi oturduk ilahi dinliyoruz.
sözü paylaş

geçen karıncanın biri tututmuş beni götürmeye çalışıyor. dedim ne oluyor; pardon abla, şeker sandım sizi. dedi. Geçen karıncanın biri tututmuş beni götürmeye çalışıyor. Dedim ne oluyor; 'Pardon abla, şeker sandım sizi.' dedi.
sözü paylaş

çirkin değilim ama yakışıklı da değilim. ortada bir yerde kalmışım. ne çirkin şansından yararlanabiliyorum ne de yakışıklılıktan. :d Çirkin değilim ama yakışıklı da değilim. Ortada bir yerde kalmışım. Ne çirkin şansından yararlanabiliyorum ne de yakışıklılıktan. :D
sözü paylaş