janjanlı sözler
Janjanlı Sözler: Ölmeyen meslek yalakalıktır! Dün 'köpek' dediğine bugün 'öpek' diyen, tedavisi zor bir hastalıktır!
Daha fazla Janjanlı Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
bilinmeyen sözler
janjanlı sözler
spor sözleri
özgürlük sözleri
duyulmamış sözler
birisiyle tanışıyorsun, hoşlanıyorsun, hep onunla konuşmak istiyorsun, onunla konuşurken salak gibi sırıtıyorsun, bir mesajıyla çığlıklar atıyorsun, cevap verirken defalarca kez düşünüyorsun, tanımaya başlıyorsun, sevmeye başlıyorsun, yakınlaşıyorsunuz ve sonra onunda diğerleri gibi gideceğini hatırlıyorsun. hevesin kaçıyor. Birisiyle tanışıyorsun, hoşlanıyorsun, hep onunla konuşmak istiyorsun, onunla konuşurken salak gibi sırıtıyorsun, bir mesajıyla çığlıklar atıyorsun, cevap verirken defalarca kez düşünüyorsun, tanımaya başlıyorsun, sevmeye başlıyorsun, yakınlaşıyorsunuz ve sonra onunda diğerleri gibi gideceğini hatırlıyorsun. Hevesin kaçıyor.
sözü paylaş

ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun ? o halde sarıl sevdiğine son nefesin gibi.. Ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun ? O halde sarıl sevdiğine son nefesin gibi..
sözü paylaş

papatyalar suçlanmamalı artık sevmiyor diye. zaten sevse; otdan, böcekten medet umulmazdı heralde. Papatyalar suçlanmamalı artık 'sevmiyor' diye. Zaten sevse; otdan, böcekten medet umulmazdı heralde.
sözü paylaş3 liralık iddia oynayıp 4 lira kazanmıştım. babama söyledim helal paranı durduk yere haram mı yaptın len diyip kemerle dövdü. 3 liralık iddia oynayıp 4 lira kazanmıştım. Babama söyledim 'helal paranı durduk yere haram mı yaptın len' diyip kemerle dövdü.
sözü paylaş

millet küfür ediyor diye cehenneme gitçek, ben idda oynuyorum diye gitçem. üstelik kupon da tutmuyor. Millet küfür ediyor diye cehenneme gitçek, ben idda oynuyorum diye gitçem. Üstelik kupon da tutmuyor.
sözü paylaş

sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir. Sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir.
sözü paylaş