dostluk sözleri
Dostluk Sözleri: Takma kafana! Biten bir dostluk; aslında hiç başlamamıştır.
Daha fazla Dostluk Sözleri için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
bilgisayar sözleri
teşekkür sözleri
terk etme sözleri
duygusal sözler
minibüs sözleri
siz hiç canınızın sıkkın olduğu belli olmasın diye şaka yaptınız mı? bu şakaya yalandan güldünüz mü? bi yandan gözleriniz doldu da ayy gülmekten gözüm yaşardı bee dediniz mi? demediniz. o yüzden beni anlamak o kadar kolay değil. Siz hiç canınızın sıkkın olduğu belli olmasın diye şaka yaptınız mı? Bu şakaya yalandan güldünüz mü? Bi yandan gözleriniz doldu da 'Ayy gülmekten gözüm yaşardı bee' dediniz mi? Demediniz. O yüzden beni anlamak o kadar kolay değil.
sözü paylaş

bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle buralar eskiden hep benimdi. diyeceksin kendine. Bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle 'Buralar eskiden hep benimdi.' diyeceksin kendine.
sözü paylaş

sana yolculuk yapmak istiyorum. kes yüreğine giden bir bilet can kenarı olsun. Sana yolculuk yapmak istiyorum. Kes yüreğine giden bir bilet 'CAN' kenarı olsun.
sözü paylaşhayatımın aşkı da kesin üşeniyordur evden çıkmaya benim gibi. ondan karşılaşamıyoruz biz bence. canım ya. Hayatımın aşkı da kesin üşeniyordur evden çıkmaya benim gibi. Ondan karşılaşamıyoruz biz bence. Canım ya.
sözü paylaş

ulan dizilerde bombanın patlamasına 5 saniye var adam bombayı imha ediyor, ben 3 saat sonra patlayacağını bilsem korkudan ülkeyi terk ederim. Ulan dizilerde bombanın patlamasına 5 saniye var adam bombayı imha ediyor, ben 3 saat sonra patlayacağını bilsem korkudan ülkeyi terk ederim.
sözü paylaş

kız 5 yaşından beri satranç oynuyormuş, ben 5 yaşımdayken satrançtaki atları dövüştürüyodum. Kız 5 yaşından beri satranç oynuyoRmuş, ben 5 yaşımdayken satrançtaki atları dövüştürüyodum.
sözü paylaş