kapak sözler
Kapak Sözler: Canım sen arkamdan konuşuyorsun ama ben pek arkama bakmıyorum, haberin olsun!
Daha fazla Kapak Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
özel sözler
arnavut atasözleri
anlamsız sözler
sempatik sözler
azeri sevgi sözleri
karanlığı daha çok severiz, kirlenmiş yüzleri görmemek için. Karanlığı daha çok severiz, kirlenmiş yüzleri görmemek için.
sözü paylaş

ey gözlerinde aşkı yüreğime ilmek ilmek işleyen yâr! sen bu canı taştan mı sandın? kapat şu kurşun gözlerini. bu yüreği menziline düşmüş ceylan mı sandın? Ey gözlerinde aşkı yüreğime ilmek ilmek işleyen yâr! Sen bu canı taştan mı sandın? Kapat şu kurşun gözlerini. Bu yüreği menziline düşmüş ceylan mı sandın?
sözü paylaş

biliyorum oradasın! elimi sol yanıma götürdüğümde tenine dokunuyorum! gözlerimi kapadığımda nefesini hissediyorum! Biliyorum oradasın! Elimi sol yanıma götürdüğümde tenine dokunuyorum! Gözlerimi kapadığımda nefesini hissediyorum!
sözü paylaşbugün saçlarımı sağa mı tarasam, sola mı, yoksa geri mi atsam derken saçım arap saçına döndü. Bugün saçlarımı sağa mı tarasam, sola mı, yoksa geri mi atsam derken saçım arap saçına döndü.
sözü paylaş

2 ayda verdiğim 9 kilo sayesinde artık bütün giysilerim bol geliyor. yeni kıyafet alacak param olmadığından rapçi olmaya karar verdim. yo yooo. 2 ayda verdiğim 9 kilo sayesinde artık bütün giysilerim bol geliyor. Yeni kıyafet alacak param olmadığından rapçi olmaya karar verdim. Yo yooo.
sözü paylaş

kim yaktı lan bu kızın içini böyle? yürüyen kalorifer kazanı gibi mübarek, mini şortla dolanıyor bu havada. Kim yaktı lan bu kızın içini böyle? Yürüyen kalorifer kazanı gibi mübarek, mini şortla dolanıyor bu havada.
sözü paylaş