gurur sözleri
Gurur Sözleri: İnsan hep dışından ağlamaz, çoğu zaman içine akıtır göz yaşlarını. Gururdan, yalnızlıktan.
Daha fazla Gurur Sözleri için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
polonya atasözleri
ürkütücü sözler
ıyi şanslar mesajları
pişmanlık sözleri
giderli sözler
ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende. Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
sözü paylaş

aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun. Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun.
sözü paylaş

hurdacı geçiyordu mahalleden. arkasından seslendim kırık kalpleri de alıyor musun diye. güldü! para etmiyor dedi. Hurdacı geçiyordu mahalleden. Arkasından seslendim 'kırık kalpleri de alıyor musun' diye. Güldü! 'Para etmiyor' dedi.
sözü paylaşmakyaja da ehliyet versinler! sürmesini bilmeyen, sürmesin kardeşim. :) Makyaja da ehliyet versinler! Sürmesini bilmeyen, sürmesin kardeşim. :)
sözü paylaş

dantel işlemeli yastığın suratımda iziyle uyandım. sokağa çıkmak için yarım saattir izin geçmesini bekliyorum. Dantel işlemeli yastığın suratımda iziyle uyandım. Sokağa çıkmak için yarım saattir izin geçmesini bekliyorum.
sözü paylaş

sen gittikten sonra hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı doğru söyle, tuzluğu sen mi aldın yaa! Sen gittikten sonra hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı... Doğru söyle, tuzluğu sen mi aldın yaa!
sözü paylaş