mevlid kandili mesajları
Şuan Mevlid Kandili Mesajları ve Mevlit Kandili Sözleri bölümünün Sayfa 1 kısmındasınız.

Bu sayfa mobil kullanıcılar için özel tasarlanmış Mevlid Kandili Mesajları sayfasıdır. Sayfamıza her gün düzenli olarak yeni sözler eklenmektedir. Bu nedenle sık sık ziyaret etmenizi öneririz.
Hiç kimseyi, sizi duasına katmayacağı kadar kırmayın. Hayırlı kandiller.
sözü paylaş

Allah'ım! Rahman sıfatının hakkı için onu hak yoldan ayırma, ayağını kaydırma, kalbini bulandırma, can acısı duyurma, sevdiklerinden ayırma. Eve hep mutlu, huzurlu ve bereketli olsun. Duaları kabul, ibadetleri makbul olsun. Peygamber efendimiz şefaatçisi olsun. Her şey gönlünce olsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.
sözü paylaş

Bakar mısın? Sana dua edeceğim, ses çıkarma sadece amin de olur mu? Allah'ım! Bu yazıyı okuyan kulunu karanlıklarda bırakma, dert verip derman aratma. Ona gizli ve açıktan düşmanlık edenleri yanından uzaklaştır. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.
sözü paylaş

Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller. .
sözü paylaş

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
sözü paylaş

Kalpler vardir, sevgiyi yasatmak için, Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için, Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için. .
sözü paylaş

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun. .
sözü paylaş

Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.
sözü paylaş

Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Mevlüt'den kandili iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun. .
sözü paylaş

Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.
sözü paylaş

Toplam 11 sayfa bulunmakta.
Sonraki >>
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
meksika atasözleri
özel sözler
kapak sözler
almanca aşk sözleri
hint atasözleri
Yorumlar
Muhammed A.:
Dualarınız kabul MEVLÜ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

mert:
cogüzel hepsiii

Elnur.xankisiyev:
amin çok beğendm bu güzel duaları

aksam safasi:
Butun Islam aleminin mevlit kandili kutlu olsun insaallh

yağmur su:
mevlid kandili mubarek olsun

murat:
Allah SİZİN GÜNAHLARINIZI AFFETSİN MEVLİT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUNNNN

meltem:
kandiliniz mübarek olsun iyi kandiler tüm islam alemine kandili kutlu olsunnnnnnnnnn

dilara karataş:
bu gece peygamber efendimizin doğum günü bu gece duaların kabul edildiği gece bu gece en hayırlı gece sevapların geldiği gümahların silindiği gece herkesin mevlit kandilini kutlarım

Ayşe:
Tüm İslam alemini mevlit kandilin mübarek olsun. Her şey gönlünüzce olsun, bu günümüzü hayırlı işlerle geçirelim inşallah.

meraba:
herkesin mevlid kandili mutlu olsun ALLAH muhtaç olan herkese yardım etsin.

Medya Ayhan:
Butun gonlu Muhammed diye haykran ummettin kandili mubarek olsun

Yorumları Göster [Toplam 11 adet]


Benzer Konular