resimli komik sözler mesajlar
en büyük fantezim, karanlıkta telefonun ekranına gelen sivrileri ezmek. resmen öcümü alıyorum. En büyük fantezim, karanlıkta telefonun ekranına gelen sivrileri ezmek. Resmen öcümü alıyorum.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
unutulmaz sözler
gurbet sözleri
yıkıcı sözler
huzur sözleri
ıçten sözler
tıp okuyacak birisine neden coğrafya dersi verilir ki? hastayı kaybettik ama üzülmeyin dağlar denize paralel :) Tıp okuyacak birisine neden coğrafya dersi verilir ki? Hastayı kaybettik ama üzülmeyin dağlar denize paralel :)
sözü paylaş

filmlerde kafayı otobüs camına dayayıp içli içli yolculuk yapıyorlar. gerçek hayatta kafanı oraya koysan çarpa çarpa kafan kırılır. :) Filmlerde kafayı otobüs camına dayayıp içli içli yolculuk yapıyorlar. Gerçek hayatta kafanı oraya koysan çarpa çarpa kafan kırılır. :)
sözü paylaş

2 tane zayıfı olan öğrenciye peki takdir teşekkür var mı? diye soran amca, belli ki senin okul hayatın da pek parlak değilmş =) 2 tane zayıfı olan öğrenciye 'peki takdir teşekkür var mı?' diye soran amca, belli ki senin okul hayatın da pek parlak değilmş =)
sözü paylaş

+dünyanın en güzel yeri neresi biliyor musun? -neresi? +az yana kaysana +Dünyanın en güzel yeri neresi biliyor musun? -Neresi? +Az yana kaysana...
sözü paylaş

yokluğun sardı her yanımı, kalbim buz tuttu. Yokluğun sardı her yanımı, kalbim buz tuttu.
sözü paylaş

en delikanlı mevsimdir kış, yüzüne yüzüne vurur yalnızlığını. En delikanlı mevsimdir kış, yüzüne yüzüne vurur yalnızlığını.
sözü paylaş