resimli komik sözler mesajlar
su içmeye diye kalkıp, buzdolabında yenilebilir ne varsa gömdüm mideye. babam uyanınca ekonomisi batan yunanistan başbakanı gibi cinnet geçircek. Su içmeye diye kalkıp, buzdolabında yenilebilir ne varsa gömdüm mideye. Babam uyanınca ekonomisi batan Yunanistan başbakanı gibi cinnet geçircek.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
taziye mesajları
gözlerle ılgili sözler
polis sözleri
kötü sözler
sabır sözleri
bazı kızlara küpe diye avize satmışlar. yalı salonu gibi ortalıkta dolaşıyorlar. Bazı kızlara küpe diye avize satmışlar. Yalı salonu gibi ortalıkta dolaşıyorlar.
sözü paylaş

yolda yürürken vitrinlere bakıyorum deyip, aslında saçım bozulmuş mu acaba diye bakanlarda yok değil aramızda. Yolda yürürken vitrinlere bakıyorum deyip, aslında 'saçım bozulmuş mu acaba' diye bakanlarda yok değil aramızda.
sözü paylaş

psikoloğa gittim, korkularının üstüne gitmelisin dedi. ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, sen bana kafa mı tutuyon lan deyip yine dövdü. Psikoloğa gittim, 'korkularının üstüne gitmelisin' dedi. Ben de bugün babamın üstüne yürüdüm, 'Sen bana kafa mı tutuyon lan' deyip yine dövdü.
sözü paylaş

o her şeyin suyunu çıkarmayı severdi. özellikle de gözlerimin O her şeyin suyunu çıkarmayı severdi. Özellikle de gözlerimin...
sözü paylaş

ınsan geride bıraktıklarını özler, elinin altındakilerden sıkılır, ulaşamadıklarına tutulur. ve ulaşılmaz olan hep aşk olur. İnsan geride bıraktıklarını özler, elinin altındakilerden sıkılır, ulaşamadıklarına tutulur. Ve ulaşılmaz olan hep aşk olur.
sözü paylaş

herkesin hayatın da eksik bir şey var, benimki de mutluluk! Herkesin hayatın da eksik bir şey var, benimki de mutluluk!
sözü paylaş