resimli komik sözler mesajlar
milleti sevgilisi öperek uyandırır, beni 3 yaşındaki yeğenim suratıma işeyerek uyandırıyo. Milleti sevgilisi öperek uyandırır, beni 3 yaşındaki yeğenim suratıma işeyerek uyandırıyo.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
küçük sözler
doğum günü mesajları
janjanlı sözler
mutsuzluk sözleri
bayram mesajları
ne yaptıysam iyi ki yaptım diyorum. çünkü ben yaptım, yanlış yapma şansım yok. ıyi ki yapmışım. Ne yaptıysam iyi ki yaptım diyorum. Çünkü ben yaptım, yanlış yapma şansım yok. İyi ki yapmışım.
sözü paylaş

bazı insanların neden bu kadar salak olduğunu araştırdık ve çocukken 3 kere havaya atılıp 2 kere tutulduğunu tespit ettik. Bazı insanların neden bu kadar salak olduğunu araştırdık ve çocukken 3 kere havaya atılıp 2 kere tutulduğunu tespit ettik.
sözü paylaş

hunharca düğüm atılmış naylon poşetinin düğümünü açamayınca yan tarafından yırtan adam eşittir adam gibi adam. Hunharca düğüm atılmış naylon poşetinin düğümünü açamayınca yan tarafından yırtan adam eşittir 'adam gibi adam'.
sözü paylaş

çayda ne buluyorsun diyorlar ınsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. sıcaklık ve samimiyet! Çayda ne buluyorsun diyorlar... İnsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. Sıcaklık ve samimiyet!
sözü paylaş

kasırgaların bile içimden sökemeyeceği kadar çok sevmişim seni. Kasırgaların bile içimden sökemeyeceği kadar çok sevmişim seni.
sözü paylaş

herkes hayatında en az bir insanı başka sevmiştir. Herkes hayatında en az bir insanı başka sevmiştir.
sözü paylaş