resimli komik sözler mesajlar
kadın kuaförleri ne güzel, ne isterseniz yapıyorlar. biz erkekler 10 dakika modeli anlatıyoruz ama o masadan yine baş çavuş gibi kalkıyoruz. Kadın kuaförleri ne güzel, ne isterseniz yapıyorlar. Biz erkekler 10 dakika modeli anlatıyoruz ama o masadan yine baş çavuş gibi kalkıyoruz.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
nefret sözleri
sevgiliye güzel sözler
teşekkür sözleri
arap atasözleri
cezaevi sözleri
 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmemiş ağaç türü öğrendik. :) 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmemiş ağaç türü öğrendik. :)
sözü paylaş

tüp bitince sallayan adam, pil bitince ısıran eleman, keçeli kalem bitince içine kolonya döken çocuk, bence birleşmenin tam zamanı. Tüp bitince sallayan adam, pil bitince ısıran eleman, keçeli kalem bitince içine kolonya döken çocuk, bence birleşmenin tam zamanı.
sözü paylaş

balkonu içeri alarak mutfağı büyültmek - milli projemiz. Balkonu içeri alarak mutfağı büyültmek - milli projemiz.
sözü paylaş

kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, bir insan kalbidir.. Kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, Bir insan kalbidir..
sözü paylaş

hiçbir zaman sen uzaklardasın diye seni hayal etmekten vazgeçmedim! adını gecelerime, hasretini bugünüme, sevdanı yarınlarıma, yüreğimi yüreğine mühürledim. Hiçbir zaman sen uzaklardasın diye seni hayal etmekten vazgeçmedim! Adını gecelerime, hasretini bugünüme, sevdanı yarınlarıma, yüreğimi yüreğine mühürledim.
sözü paylaş

beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.. Beyazın Kaderi Kirlenmek, Siyahın Kaderi Suçlanmaktır..
sözü paylaş