resimli komik sözler mesajlar
2 yıl önce doğum günümde arkadaşlar cafeye çağırdı. gittim. ıçeride süsler falan süpriz diye seviniyom ben de. meğer cafenin açılışı varmış. 2 yıl önce doğum günümde arkadaşlar cafeye çağırdı. Gittim. İçeride süsler falan süpriz diye seviniyom ben de. Meğer cafenin açılışı varmış.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
baba sözler
manalı sözler
sevgiliye uyku mesajları
jilet sözler
ağır sözler
arkadaşım annesinin ameliyatı için dün benden 3000 lira aldı. bugün bodrumda köpük partisinde snap atmış, ameliyat iyi geçti herhalde. Arkadaşım annesinin ameliyatı için dün benden 3000 lira aldı. Bugün Bodrum'da köpük partisinde snap atmış, ameliyat iyi geçti herhalde.
sözü paylaş

gece bi değişiklik yaparak yastığı kafamın üstüne koydum. bi de yastık rahat uyusun dedim. Gece bi değişiklik yaparak yastığı kafamın üstüne koydum. Bi de yastık rahat uyusun dedim.
sözü paylaş

güvendiğim dağlara kar yağarsa zirveye çıkar leğenle kayarım yapacak bir şey yok yani. Güvendiğim dağlara kar yağarsa zirveye çıkar leğenle kayarım... Yapacak bir şey yok yani.
sözü paylaş

yaşayıp gidiyoruz işte; bazen cümle alem birlikte, bazen yapayalnız içimizde. Yaşayıp gidiyoruz işte; Bazen cümle alem birlikte, bazen yapayalnız içimizde.
sözü paylaş

kurmak bile yasaktı belki de o hayali, masallarda da geçmiyordu zaten adın yada adım. Kurmak bile yasaktı belki de o hayali, masallarda da geçmiyordu zaten adın yada adım.
sözü paylaş

belki cenazeme gelirsin diye ölesim var sevgili. Belki cenazeme gelirsin diye ölesim var sevgili.
sözü paylaş