resimli komik sözler mesajlar
babam gecenin bir saati odama girip, hiç alakasız ve gayet sinirli bi şekilde, ben senin yaşında babaydım dedi ve odasına gitti. Babam gecenin bir saati odama girip, hiç alakasız ve gayet sinirli bi şekilde, ben senin yaşında babaydım dedi ve odasına gitti.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
etkileyici sözler
kandil mesajları
can yakan sözler
yürek yakan sözler
padişah sözleri
bugün havuzda çok yandığım için her yerime yoğurt sürdüm. babam mutfağa gelip bugün yemekte cacık mı var? dedi. adam resmen mizahşör. Bugün havuzda çok yandığım için her yerime yoğurt sürdüm. Babam mutfağa gelip 'bugün yemekte cacık mı var?' dedi. Adam resmen mizahşör.
sözü paylaş

renkli göz denilince, akla mavi ya da yeşil geliyor. kahverengi ve siyah renk değil, kamyon tekerleği çünkü. Renkli göz denilince, akla mavi ya da yeşil geliyor. Kahverengi ve siyah renk değil, kamyon tekerleği çünkü.
sözü paylaş

o kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. gerisini siz düşünün artık. O kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. Gerisini siz düşünün artık.
sözü paylaş

sana benimle çok mutlu olursun diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim. Sana 'benimle çok mutlu olursun' diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.
sözü paylaş

ellerimin ellerine dokunduğu o ilk anı hatırlıyorum, elimi verdim, kalbimi kaptırdım. Ellerimin ellerine dokunduğu o ilk anı hatırlıyorum, 'Elimi verdim, kalbimi kaptırdım'.
sözü paylaş

aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi.. ve aşk öyle haindir ki; nerde imkansız varsa gider onu sever. Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi.. Ve aşk öyle haindir ki; Nerde imkansız varsa gider onu sever.
sözü paylaş