resimli komik sözler mesajlar
bebek arabasına 5300 tl yazmışlar. çocuk her gittiği yere taksi tutsa daha ucuza gelir. Bebek arabasına 5300 TL yazmışlar. Çocuk her gittiği yere taksi tutsa daha ucuza gelir.
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
kötü sözler
ağır sözler
dua sözleri
kadınlar ıçin sözler
bayram mesajları
tuhafiyeciye girdiğimde adam suratıma tuhaf tuhaf bakıyor. ışini çok iyi yapıyor gerçekten. :d Tuhafiyeciye girdiğimde adam suratıma tuhaf tuhaf bakıyor. İşini çok iyi yapıyor gerçekten. :D
sözü paylaş

soruya soruyla cevap veren varlığa erkek denir. örneğin: +kimmiş o mesajı atan? -ne mesajı? Soruya soruyla cevap veren varlığa 'erkek' denir. Örneğin: +kimmiş o mesajı atan? -ne mesajı?
sözü paylaş

annemizin bir kaç beden büyük al seneye de giyersin oğlum sözü yüzünden, küçükken herkes bizi repci sanırdı. Annemizin 'Bir kaç beden büyük al seneye de giyersin oğlum' sözü yüzünden, küçükken herkes bizi repci sanırdı.
sözü paylaş

hayat öyle oyunlar oynuyor ki, nereye tutunsam düşüyorum. tam da palyaçonun dediği gibi ağlayamadığımdan gülüyorum. Hayat öyle oyunlar oynuyor ki, nereye tutunsam düşüyorum. Tam da palyaçonun dediği gibi 'ağlayamadığımdan gülüyorum'.
sözü paylaş

tavırlarıyla sözleri birbirini tutmayan insanlar, yağ ile su gibidir. aynı kapta olsalarda, kendi içlerinde bir bütün olamazlar. Tavırlarıyla sözleri birbirini tutmayan insanlar, yağ ile su gibidir. Aynı kapta olsalarda, kendi içlerinde bir bütün olamazlar.
sözü paylaş

birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene.. Birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, Bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene..
sözü paylaş