resimli komik sözler mesajlar
telefonu uyumadan once %100 şarjla bırakıyorum sabah uyandığımda %70e düşmüş. gece benden habersiz ona buna mı mesaj atıyor? Telefonu uyumadan once %100 şarjla bırakıyorum sabah uyandığımda %70e düşmüş. Gece benden habersiz ona buna mı mesaj atıyor?
Daha fazla Resimli Komik Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
ısyankar sözler
yararlı sözler
19 mayıs sözleri
meksika atasözleri
cuma mesajları
-biliyor musun sevgilim ? +neyi aşkım? -annem bana allah belanı versin dediği gün seninle tanıştım. :) -Biliyor musun Sevgilim ? +Neyi Aşkım? -Annem Bana 'Allah Belanı Versin' dediği gün Seninle tanıştım. :)
sözü paylaş

ne olmuş kızım akşam yemeğe çıkalım diyip iftar çadırına götürdüysem. tamam sen de haklısın pilav biraz tuzsuz olmuş ama tavuk güzeldi yani. Ne olmuş kızım akşam yemeğe çıkalım diyip iftar çadırına götürdüysem. Tamam sen de haklısın pilav biraz tuzsuz olmuş ama tavuk güzeldi yani.
sözü paylaş

kız instagramda kanlı gül fotoğrafı paylaşıyor 173 kişi beğeniyor, ben uzayda fotoğraf çekinsem 20 kişi beğenmez. Kız instagramda kanlı gül fotoğrafı paylaşıyor 173 kişi beğeniyor, ben uzayda fotoğraf çekinsem 20 kişi beğenmez.
sözü paylaş

bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; pembenin kara, dostluğun yara, sevmenin palavra olduğunu anlarsın. Bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; Pembenin kara, dostluğun yara, sevmenin palavra olduğunu anlarsın.
sözü paylaş

kim bilir belki de yaralarımıza üflerken öğrendik ıslık çalmayı. Kim bilir belki de yaralarımıza üflerken öğrendik ıslık çalmayı.
sözü paylaş

ne zaman seninle alakalı bir düş kursam, ertesi gün hayal kırıklıklarımı topluyorum. Ne zaman seninle alakalı bir düş kursam, ertesi gün hayal kırıklıklarımı topluyorum.
sözü paylaş