resimli güzel sözler mesajlar
ben seni yazdım, herkes şiir sandı Ben seni yazdım, herkes şiir sandı...
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
çin atasözleri
karşılıksız aşk sözleri
alman atasözleri
ıngilizce aşk sözleri
aşk acısı sözleri
denize karşı evimiz yok ama gökyüzüne karşı hayallerimiz var. Denize karşı evimiz yok ama gökyüzüne karşı hayallerimiz var.
sözü paylaş

sen yağmur olup tüm bereketinle yağarsan üzerime, ben de gökkuşağı olup, aydınlatırım seni tüm renklerimle. Sen yağmur olup tüm bereketinle yağarsan üzerime, ben de gökkuşağı olup, aydınlatırım seni tüm renklerimle.
sözü paylaş

az önce yine seni yazdım. çınladı mı yüreğin? Az önce yine seni yazdım. Çınladı mı yüreğin?
sözü paylaşfacebook dürtme olayı iyide, bir de trip atma butonu olmalı.şükran sana trip attı, geri trip at ya da görmezden gel. Facebook dürtme olayı iyide, bir de trip atma butonu olmalı.'Şükran sana trip attı', 'Geri Trip at' ya da 'Görmezden gel'.
sözü paylaş

gelmiş geçmiş en iyi icattır yastık. bacağının arasına alırsın, yüzüne kapatırsın, sarılırsın. gık demez mutlu olursun. Gelmiş geçmiş en iyi icattır yastık. Bacağının arasına alırsın, yüzüne kapatırsın, sarılırsın. Gık demez mutlu olursun.
sözü paylaş

karışık çerez yiyordum. antep fıstıklarını sona bıraktım finali güzel yapayım diye babam sen antep fıstığı sevmiyorsun galiba deyip tabağı önümden aldı. Karışık çerez yiyordum. Antep fıstıklarını sona bıraktım finali güzel yapayım diye babam sen antep fıstığı sevmiyorsun galiba deyip tabağı önümden aldı.
sözü paylaş