resimli güzel sözler mesajlar
neyine güveneyim yalan dünya? sen de insanlar gibi dönüyorsun! Neyine güveneyim yalan dünya? Sen de insanlar gibi dönüyorsun!
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
ıbretlik sözler
trabzonspor sözleri
dramatik sözler
arabesk sözler
minibüs yazıları
bazen aşk gider. ve sen yıllardır içinde yaşadığın yürekten, valizler dolusu anılarla kendi yalnızlığına taşınırsın. Bazen aşk gider. Ve sen yıllardır içinde yaşadığın yürekten, valizler dolusu anılarla kendi yalnızlığına taşınırsın.
sözü paylaş

kum saati gibiyiz; biz ne zaman bize dokunsalar benim kalbim sana, senin kalbin bana akıyor. Kum saati gibiyiz; Biz ne zaman bize dokunsalar benim kalbim sana, senin kalbin bana akıyor.
sözü paylaş

cimriyim artık! kimseye ikinci şansı vermeyecek kadar. ne zaman ikinci şansı verdiysem, gözyaşları hediyeleri oldu. Cimriyim artık! Kimseye ikinci şansı vermeyecek kadar. Ne zaman ikinci şansı verdiysem, gözyaşları hediyeleri oldu.
sözü paylaşönce saati annem geri almış sonra abim sonra ablam, kardeşim falan derken ben fark etmesem 1990a dönecektik. Önce saati annem geri almış sonra abim sonra ablam, kardeşim falan derken ben fark etmesem 1990'a dönecektik.
sözü paylaş

yeni giyilen çoraplarla banyoda ıslak terliği giydiğim an kaçıp gidesim geliyor buralardan. çok uzaklara. Yeni giyilen çoraplarla banyoda ıslak terliği giydiğim an kaçıp gidesim geliyor buralardan. Çok uzaklara.
sözü paylaş

hafta sonu evde oturunca sanki dünyanın geri kalanı dışarıda bensiz çılgınca eğleniyormuş gibi huzursuz oluyorum. Hafta sonu evde oturunca sanki dünyanın geri kalanı dışarıda bensiz çılgınca eğleniyormuş gibi huzursuz oluyorum.
sözü paylaş