resimli güzel sözler mesajlar
ben kimseyi unutmam. unuttum sandıklarınız hatırlamayı hak etmeyenlerdir! Ben kimseyi unutmam. Unuttum sandıklarınız hatırlamayı hak etmeyenlerdir!
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
kapak sözler
kıymetli sözler
kötü sözler
yeni yıl mesajları
beşiktaş sözleri
güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar. ama yinede sağ olsunlar, hayatı anlattılar. Güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar. Ama yinede sağ olsunlar, hayatı anlattılar.
sözü paylaş

artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim. Artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. Çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim.
sözü paylaş

bütün dualarınızın ve ısteklerinizin yaradanımın katında en kısa sürede kabul edilip size ve de sevdiklerinize huzur mutluluk, neşe bereket getirmesi dilekleriyle hayirlı cumalar.. Bütün Dualarınızın Ve İsteklerinizin Yaradanımın Katında En Kısa Sürede Kabul Edilip Size Ve De Sevdiklerinize Huzur Mutluluk, Neşe Bereket Getirmesi Dilekleriyle HAYIRlı CUMALAR..
sözü paylaşkendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim. Kendi düşen ağlar mı ağlamaz mı bilemem ama kendi kendine düşersen ben gülerim.
sözü paylaş

tüp bitince sallayan adam, pil bitince ısıran eleman, keçeli kalem bitince içine kolonya döken çocuk, bence birleşmenin tam zamanı. Tüp bitince sallayan adam, pil bitince ısıran eleman, keçeli kalem bitince içine kolonya döken çocuk, bence birleşmenin tam zamanı.
sözü paylaş

+eviniz çok güzel güle güle oturun. -niye, ev çok mu komik? +Eviniz çok güzel güle güle oturun. -Niye, ev çok mu komik?
sözü paylaş