resimli güzel sözler mesajlar
nasıl helal edeyim ki hakkımı? ben seni üzmemek için elimden geleni yaparken, sen beni bile bile ateşe attın! Nasıl helal edeyim ki hakkımı? Ben seni üzmemek için elimden geleni yaparken, sen beni bile bile ateşe attın!
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
kurban bayramı mesajları
ışçi bayramı mesajları
makara sözler
sevgililer günü mesajları
kötü sözler
belki sana seviyorum demiyorum ama, her namazdan sonra rabbime uzun uzun senden bahsediyorum. Belki sana 'seviyorum' demiyorum ama, her namazdan sonra rabbime uzun uzun senden bahsediyorum.
sözü paylaş

sen, bir matematik eşitsizliğinde bilinmeyensin. anlaşıldı; yalnız bırakarak çözeceğim seni. Sen, bir matematik eşitsizliğinde bilinmeyensin. Anlaşıldı; yalnız bırakarak çözeceğim seni.
sözü paylaş

üzgünüm ben melek değilim. canım acırsa, cenneti yaşattığım herkese cehennemi yaşatırım! Üzgünüm ben melek değilim. Canım acırsa, Cenneti yaşattığım herkese Cehennem'i yaşatırım!
sözü paylaşçarpışan arabaya binip, çarpışmamaya çalışan tek milletiz. :) Çarpışan arabaya binip, çarpışmamaya çalışan tek milletiz. :)
sözü paylaş

kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. yok kuleden iniş izni bekliyorum. Kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. Yok kuleden iniş izni bekliyorum.
sözü paylaş

her gece uyumadan önce dua eder ve allahtan bisiklet isterdim. bir gün rüyama dedem girdi bir kere de ölmüşlerine dua et gavur tohumu! dedi. Her gece uyumadan önce dua eder ve Allah'tan bisiklet isterdim. Bir gün rüyama dedem girdi 'bir kere de ölmüşlerine dua et gavur tohumu!' dedi.
sözü paylaş