resimli güzel sözler mesajlar
sesini duysam umut var, sabır var. yüzünü görsem huzur var şükür var. Sesini duysam umut var, sabır var. Yüzünü görsem huzur var şükür var.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
cesaret sözleri
aşk sözleri
ısyan sözleri
sms mesajları
ağır sözlü sözler
ben düşlerimi kimseye satmadım anne! düşlerimi, beni mutlulukla kandıran insanlar aldı. Ben düşlerimi kimseye satmadım anne! Düşlerimi, beni mutlulukla kandıran insanlar aldı.
sözü paylaş

ınsanlara hep yardıma koşsan da, en zor anlarında yanlarında olsan da, hatta hep fedakarlık eden sen olsanda yine de kimseye yaranamazsın. herkesin işine yaradığın kadar iyisindir bu hayatta. İnsanlara hep yardıma koşsan da, en zor anlarında yanlarında olsan da, hatta hep fedakarlık eden sen olsanda yine de kimseye yaranamazsın. Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir bu hayatta.
sözü paylaş

her şeye rağmen hala seviyorsak birilerini, önemsiyorsak, unutamıyor, kıyamıyorsak ve ah etmiyorsak arkalarından; bu onların vazgeçilmez ya da mükemmel olduklarından değil, onlara beslediğimiz sevginin temizliğindendir. boşverin gitsinler, neler için neleri feda ettiklerini elbet bir gün öğrenecekler. Her şeye rağmen hala seviyorsak birilerini, önemsiyorsak, unutamıyor, kıyamıyorsak ve ah etmiyorsak arkalarından; Bu onların vazgeçilmez ya da mükemmel olduklarından değil, onlara beslediğimiz sevginin temizliğindendir. Boşverin gitsinler, neler için neleri feda ettiklerini elbet bir gün öğrenecekler.
sözü paylaşadamda ki lükse bak sevgilisinin elini tutmuyo, lan benim sevgilim olsa çalmasınlar diye alarm taktırırım. Adamda ki lükse bak sevgilisinin elini tutmuyo, lan benim sevgilim olsa çalmasınlar diye alarm taktırırım.
sözü paylaş

annem beni evlendirme maksadıyla arkadaşının kızını görmeye götürdü. kız kahveyi nasıl içersin dedi ağzımla dedim. annem evde görüşcez diyo. Annem beni evlendirme maksadıyla arkadaşının kızını görmeye götürdü. Kız 'kahveyi nasıl içersin' dedi 'ağzımla' dedim. Annem 'evde görüşcez' diyo.
sözü paylaş

bugün saçlarımı sağa mı tarasam, sola mı, yoksa geri mi atsam derken saçım arap saçına döndü. Bugün saçlarımı sağa mı tarasam, sola mı, yoksa geri mi atsam derken saçım arap saçına döndü.
sözü paylaş