resimli güzel sözler mesajlar
karanlığı daha çok severiz, kirlenmiş yüzleri görmemek için. Karanlığı daha çok severiz, kirlenmiş yüzleri görmemek için.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
arnavut atasözleri
gurur sözleri
orijinal sözler
çerkez atasözleri
ıbretlik sözler
yâr! seni beklemek, ölümü beklemek gibi ağır ve mükemmel. lakin, o gelmeden gel olur mu? Yâr! Seni beklemek, ölümü beklemek gibi ağır ve mükemmel. Lakin, o gelmeden gel olur mu?
sözü paylaş

sular yükselince, balıklar karıncaları yer. sular çekilince de karıncalar balıkları yer. kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir. Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir.
sözü paylaş

kepeğin hırlamasından değil, kurdun sessizliğinden kork! Kepeğin hırlamasından değil, kurdun sessizliğinden kork!
sözü paylaşdurduk yere konuşmamız gerekiyo diyen sevgiliye ayrılmak istediğinizi söyleyin. ezdirmeyin kendinizi, kovulmadan istifa edin :d Durduk yere 'konuşmamız gerekiyo' diyen sevgiliye ayrılmak istediğinizi söyleyin. Ezdirmeyin kendinizi, kovulmadan istifa edin :D
sözü paylaş

bilgisayarına indirdiği resimlere asdasdasd diye isim veren bir insandan odasını düzgün tutmasını beklemeyin. Bilgisayarına indirdiği resimlere 'asdasdasd' diye isim veren bir insandan odasını düzgün tutmasını beklemeyin.
sözü paylaş

gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? hırsız yada katil gelse üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem mi diyecek? :) Gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? Hırsız yada katil gelse 'üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem' mi diyecek? :)
sözü paylaş