resimli güzel sözler mesajlar
güneş gibi doğdun hayatıma. dokunamayacak kadar sıcak, ulaşamayacak kadar uzak, bir o kadar imkansız.  fakat sıcaklığını her an hissedecek kadar içimdesin. Güneş gibi doğdun hayatıma. Dokunamayacak kadar sıcak, ulaşamayacak kadar uzak, bir o kadar imkansız. Fakat sıcaklığını her an hissedecek kadar içimdesin.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
ıltifat sözleri
sevgililer günü mesajları
ıspanyolca aşk sözleri
çin atasözleri
bencillik sözleri
nasıl seveceğimi şaşırıyorum seni. ne kadar sevsem de hep biraz eksik gibi. Nasıl seveceğimi şaşırıyorum seni. Ne kadar sevsem de hep biraz eksik gibi.
sözü paylaş

oysaki ben ondan hayır gelmez! diyenlere inat sevmiştim seni. Oysaki ben 'Ondan hayır gelmez!' diyenlere inat sevmiştim seni.
sözü paylaş

boynu bükük duruyorsam eğer; ıçimden öyle geldiği için değil, yüreğimden gidenler olduğu içindir. Boynu bükük duruyorsam eğer; İçimden öyle geldiği için değil, yüreğimden gidenler olduğu içindir.
sözü paylaşyine gece gece sıkılıyom. neyse çamaşır makinesine girip döneyim biraz ben. Yine gece gece sıkılıyom. Neyse çamaşır makinesine girip döneyim biraz ben.
sözü paylaş

ulan adam aylarca peşinizde koşup seviyorum diyo inanmıyorsunuz. falcı sinek kadar fincanda baş harfini görünce heyecanlanıyosunuz valla pes. Ulan adam aylarca peşinizde koşup 'seviyorum' diyo inanmıyorsunuz. Falcı sinek kadar fincanda baş harfini görünce heyecanlanıyosunuz valla pes.
sözü paylaş

askerdeyken sevgilimi kankama emanet etmistim. oda askere giderken başka kankasina devretmiş kızı. sevgilimin izini bulamıyoruz şuan. büşra bunu okuyorsan evine dön bebeğim. Askerdeyken sevgilimi kankama emanet etmistim. Oda askere giderken başka kankasina devretmiş kızı. Sevgilimin izini bulamıyoruz şuan. Büşra bunu okuyorsan evine dön bebeğim.
sözü paylaş