resimli güzel sözler mesajlar
çok sevdiğiniz insanlar neden sizi üzerler biliyor musunuz? çünkü size yapılan her hatayı affedersiniz. çünkü söylenen her yalanı söylenmemiş sayar, devam edersiniz. çünkü çok üzseler de, üzdükleri taraflarınızı kendi kendinize iyileştirirsiniz. bu yüzden onlar da sizi üzerken çekinmezler. nasıl olsa affedecek, unutacak, iyileşeceksinizdir. Çok sevdiğiniz insanlar neden sizi üzerler biliyor musunuz? Çünkü size yapılan her hatayı affedersiniz. Çünkü söylenen her yalanı söylenmemiş sayar, devam edersiniz. Çünkü çok üzseler de, üzdükleri taraflarınızı kendi kendinize iyileştirirsiniz. Bu yüzden onlar da sizi üzerken çekinmezler. Nasıl olsa affedecek, unutacak, iyileşeceksinizdir.
Daha fazla Resimli Güzel Sözler için TIKLAYIN!
Güzelim Sözler'i arkadaşlarınla paylaş:
arama tüm sözler
Benzer Sözler
İlginizi çekebilecek bazı kategoriler
güzel laflar
bayram mesajları
kadınlar ıçin sözler
davetiye sözleri
bulgar atasözleri
saçımdaki kırıkların haddi hesabı yok ama rekor hala kalbimde. Saçımdaki kırıkların haddi hesabı yok ama rekor hala kalbimde.
sözü paylaş

her adımı mezardan uzaklaşmak için atardım. meğer hiç farkına varmadan attığım her adım beni mezara sürüklüyormuş. sağ ol be aşkım! Her adımı mezardan uzaklaşmak için atardım. Meğer hiç farkına varmadan attığım her adım beni mezara sürüklüyormuş. Sağ ol be aşkım!
sözü paylaş

bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin. Bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.
sözü paylaşsen gittikten sonra hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı doğru söyle, tuzluğu sen mi aldın yaa! Sen gittikten sonra hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı... Doğru söyle, tuzluğu sen mi aldın yaa!
sözü paylaş

neymiş efendim arkadaş kalmak istiyormuş, ulan zaten benim arkadaşım var, sevgilim yok. Neymiş efendim arkadaş kalmak istiyormuş, ulan zaten benim arkadaşım var, sevgilim yok.
sözü paylaş

-okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? +biliyorum hocam zaten evde takıp geldim. -Okulda bileklik takmak yasak bilmiyor musun? +Biliyorum hocam zaten evde takıp geldim.
sözü paylaş